Zdalna Szkoła

Nasza szkoła w ramach projektu "Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" otrzymała trzy laptopy, które zostaną przekazane uczniom do nauki zdalnej w okresie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
Laptopy pozyskano w ramach Umowy o powierzenie grantu nr 1217/2020 zawartej pomiędzy Gminą Chrzanów a Centrum Projektów Polska Cyfrowa w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotyczącej realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.