PARAFIADA 2014

Jak co roku nasza szkoła czynnie włączyła się w organizację 17 Parafiady przy Parafii Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie. Z tej okazji odbył się  10 Bieg Papieski poświęcony Janowi Pawłowi II. W biegach brały udział przedszkolaki, uczniowie indywidualni oraz dorośli. Odbyły się też sztafety szkół podstawowych i gimnazjów. W kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobyła nasza szkoła przed SP nr 6, SP nr 10 i SP nr 3. W kategorii dorosłych w biegu udział wzięli m.in.: pani dyrektor SP 1 Małgorzata Dziuba, wiceburmistrz Chrzanowa pan Robert Maciaszek, pan Marek Niechwiej i pan Krzysztof Zubik. Zwycięzcy otrzymali medale, puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Uroczystość uświetnił znany z boksu zawodowego pan Arkadiusz Małek, były nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole. W organizację Biegu Papieskiego zaangażowani byli nauczyciele z SP nr 1: Halina Książek, Joanna Bogucka-Starykiewicz, Joanna Słowik, Jolanta Bryk, Izabela Kulińska, Katarzyna Miranowicz, Donata Kasprzyk, Małgorzata Nawalaniec, Leszek Wójcik, Daniel Pytlik.

W niedzielę odbyły się występy artystyczne naszych uczniów przygotowanych przez panie Katarzynę Miranowicz, Bożenę Motyl i Annę Ziębę.