Ślubowanie klas I 2014/2015

Dnia 1 października 2014 r. pierwszoklasiści uczestniczyli w szczególnie ważnej dla nich uroczystości – ślubowaniu klas pierwszych.  Każda z czterech klas zaprezentowała się  w programie artystycznym przygotowanym specjalnie na ta okazję. Uczniów  klasy  1 a przygotowały panie Marta Morawiec i Elwira Sojka, klasę  1 b - Joanna Słowik, klasę 1 c Katarzyna Miranowicz, a  klasę 1 d – Donata Kasprzyk.

Uroczyste ślubowanie w imieniu wszystkich pierwszaków, złożyli wybrani uczniowie z poszczególnych klas, następnie dyrektor szkoły Małgorzata Dziuba wraz z wicedyrektorem Krystyną Kantor, dokonały uroczystego pasowania na uczniów  i wręczyły  dzieci om rożki obfitości ze słodyczami  oraz pamiątkowe dyplomy.  Na zakończenie uroczystości pierwszaki wraz ze swoim wychowawcami pozowały do pamiątkowego zdjęcia .

Agnieszka Chmielowska – Litwa