Konkurs dla klas 1-3 w języku angielskim.

Dnia 28 marca 2012 roku odbył się szkolny konkurs recytatorki w języku angielskim. Wzięło w nim udział  16 uczniów z klas I – III naszej szkoły. Jak co roku konkurs cieszył się dużą frekwencją, bardzo wysokim poziomem i wzorowym przygotowaniem. Uczestnicy konkursu musieli zaprezentować dwa utworu poetyckie- jeden  w języku polskim a drugi w języku  angielskim.
Celem konkursu było zainteresowanie dzieci klas młodszych dziecięcą literaturą brytyjską i amerykańską, podnoszenie kultury słowa, promocja dzieci utalentowanych językowo i aktorsko oraz stwarzanie warunków do poczucia bliskości z literaturą brytyjską i amerykańską.

A oto wyniki konkursu:
I miejsce – Jakub Grzybała    III a – przygotowała p. Joanna Onyszkiewicz
II miejsce – Wiktoria Zielonka    III a – przygotowała p. Joanna Onyszkiewicz
Filip Wójcik   II d – przygotowała  mgr Katarzyna Kawala
III miejsce – Emilia Burliga    I a – przygotowała mgr Ewa Kozak

WYRÓŻNIENIE otrzymali następujący uczniowie:
1. Jan Oczkowski   I a – przygotowała mgr Ewa Kozak
2. Julia Krzemień  II a – przygotowała p. Joanna Onyszkiewicz
3. Karolina Kozioł   II b – przygotowała mgr Katarzyna Kawala
4. Aleksandra Zawiślak   II b – przygotowała mgr Katarzyna Kawala
5. Jakub Jurkowski   III b – przygotowała mgr Katarzyna Kawala

Jakub Grzybała, Wiktoria Zielonka i Filip Wójcik będą reprezentowali naszą szkołę na X Powiatowym Konkursie Recytatorskim w języku angielskim im. Kubusia Puchatka  w Libiążu  8 maja 2012r