Szkoła Podstawowa nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza
w Chrzanowie  

Podsumowanie akcji ODBLASKOWA SZKOŁA 2021 - pierwsi w powiecie!

Odsłony: 160

Ostatniego października skończyliśmy akcję ODBLASKOWA SZKOŁA ale to nie oznacza zakończenia naszych działań za rzecz bezpieczeństwa w szkole i poza nią.  Decyzją KW Policji w Krakowie zostaliśmy I szkołą w powiecie i XVII w ogólnej klasyfikacji małopolskich 165 szkół biorących udział w tegorocznej akcji. Niestety ze względu na pandemię uroczysta gala finałowa w Krakowie została odwołana.

29 października Pani Dyrektor Anna Mrowiec wręczyła nagrody i dyplomy w konkursach plastycznym i wiedzy oraz w konkursie SU "w ciemno" polegającym na napisaniu wiersza o odblaskach. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wychowawcom oraz rodzicom i sponsorom serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu tej akcji. Poniżej lista osób nagrodzonych.  Pamiętajcie - bądźcie widoczni na drodze! Bądź widoczny - bądź bezpieczny!

 

Konkurs plastyczny „Komiks o bezpieczeństwie w ruchu drogowym” w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”

 

I miejsce – Oliwia Studzińska kl.IIIc

II miejsce – Julia Muszyńska kl. Vd

III miejsce – Jan Gorczyca kl. IVa i Jakub Ryczek kl.IVc

Wyróżnienie – Marcelina Wabik kl.IIIa

 

Konkurs wiedzy - Test o bezpieczeństwie w ruchu drogowym w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”

Klasy I-IV

I miejsce – Zuzanna Wrześniewska kl.IIId

II miejsce – Maja Borkowska kl. IIId

III miejsce – Patryk Kadłuczka kl.IIId

 

Klasy V-VIII

I miejsce – Mateusz Kowalczyk kl.VIIId

I miejsce – Michał Korbiel kl.VIIIb

 

Konkurs literacki „w ciemno” SU w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”

 

I miejsce – Katarzyna Król i Łukasz Tadeusz kl.IVd

II miejsce – Wojciech Igieliński i Leona Rzegucki kl.VIIId

 i II miejsce – Barbara Niemiec  i Michał Banasik kl.VIIb