"Radosna szkoła z babcią i dziadkiem"

Dnia 24 listopada 2015 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta kolacja będąca podsumowaniem projektu „Radosna szkoła z babcią i dziadkiem”, realizowanego przez Uniwersytet Trzeciego Wieku we współpracy z SP nr 1 w Chrzanowie. Projekt przeprowadzony był przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

W finałowej kolacji uczestniczyli uczniowie, którzy brali udział w projekcie, ich rodzice, „babcie i dziadkowie” z UTW, organizatorzy projektu oraz zaproszeni goście.

„Dziadkowie” wraz ze swoimi podopiecznymi przygotowali piękny wystrój jadalni oraz przepyszny poczęstunek. Uroczystej kolacji towarzyszyła również wystawa fotograficzna oraz pokaz slajdów ilustrujące nasz wakacyjny pobyt w Wiśle. Odbył się także quiz wiedzy, który pozwolił przypomnieć sobie wspólnie spędzone chwile i wygrać trochę słodkości;). Nie zabrakło też radosnych śpiewów przy dźwiękach gitary.

A w ramach serdecznych podziękowań za okazywaną troskę i niegasnący uśmiech „babć i dziadków” uczniowie przygotowali Koncert Życzeń, w czasie którego odczytywali samodzielnie napisane podziękowania i wręczali je swoim opiekunom. Babcie i dziadkowie byli bardzo wzruszeni i szczęśliwi.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe zdjęcia oraz nagrody.

FOTOGALERIA ZDJĘĆ Z KOLACJI