Szkoła Podstawowa nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza
w Chrzanowie  

XVI Finał Konkursu Kolęd, pastorałek i piosenek zimowych.

Odsłony: 879

19 stycznia 2018 r. w MOKSiR w Chrzanowie odbył się uroczysty, finałowy  koncert  XVI Gminnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych. Konkurs organizuje, jak co roku Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 8 w Chrzanowie.

W tegorocznym Konkursie udział wzięła liczna grupa przedstawicieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Chrzanów. Wystąpiło 35 solistów oraz 27 zespołów. Wysłuchaliśmy aż 62 utwory. Uczestników oceniało niezawodne Jury w składzie: Pani Iwona Warska, pani Elżbieta Ustupska, pani Anna Suchoń - nauczycielki Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Janiny Garści w Chrzanowie oraz pani Irena Hydel – muzyk i dyrygent chrzanowskiego chóru.

Podczas Finału zaprezentowali się nagrodzeni laureaci pierwszych miejsc we wszystkich czterech kategoriach wiekowych. Uroczystość poprowadzili jak zawsze Joanna Słowik i ksiądz Michał Iwan. Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Małgorzata Dziuba wręczyła piękne nagrody dla uczestników konkursu. Wzruszająca, świąteczno - zimowa atmosfera, piękna muzyka i prawdziwie profesjonalne wykonania utworów muzycznych na długo pozostaną w naszej pamięci...

Konkurs i uroczysty finał przygotowali: Joanna Słowik, ks Michał Iwan, Jolanta Bryk, s. Iwona Łabędzka, Agnieszka Rabska, Renata Jaśko, Bożena Motyl, Elwira Słowik.