Szkoła Podstawowa nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza
w Chrzanowie  

Dzień Języków Obcych 2018

Odsłony: 975

9 maja obchodzony jest Dzień Europy.

W tym dniu w naszej szkole, w budynku przy ulicy Borelowskiego,  spotkaliśmy się podczas apelu na sali gimnastycznej. Uczniowie z klas 1-3 zaprezentowali piosenki i wierszyki w języku angielskim a uczniowie klas 4-5 odebrali nagrody w Dyktandzie z Języka angielskiego oraz Konkursie Językowo - Plastycznym "Kaligramy 2018".

Wyniki KALIGRAMY 2018:

Klasy 1-3

1.    Joanna Dudek kl.Ia
2.    Julia Taborska kl.IIIa
       Julia Kozak kl.IIIe
3.    Lena Zając kl.IIIa
       Alan Tekieli kl.IIIe

Klasy 4-7


1.    Weronika Kozak kl.VIc
2.    Patrycja Kolbusz kl. VIc
3.    Zuzanna Ptak kl. IVc
Wyróżnienie: Alicja Rutkowska kl.Vc
                   Julia Fujak kl. IVc

 

Wyniki Dyktanda z Języka Angielskiego:

 

Klasy 4-5

1. Anna Pater kl. IVc

2. Bartosz Burliga kl. Vc

3. Alicja Jochymek kl. Vc

Wyróżnienie: Filip Grochal kl. Vc

 

klasy 6-7

1. Maciej Frankowicz kl. VIIa

2. Oliwia Bajdała kl. VIIa

3. Kamil Kieres kl. VIc

 

W budynku na ul. Zielonej przez cały dzień można było usłyszeć przeboje muzyczne z krajów Unii Europejskiej oraz wysłuchać audycji na temat powstania Unii Europejskiej oraz dlaczego warto uczyć się języków obcych:)))