Szkoła Podstawowa nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza
w Chrzanowie  

Akademie i uroczystości

Odsłony: 1255
 
"Uczenie innych jest dziełem serca..."
 
W poniedziałek 15 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez Panią Danutę Kielar, Panią Ewę Kozak oraz Panią Joannę Onyszkiewicz. Akademię swoim głosem uświetnił zespół "Fanaberia" pod kierunkiem Pani Małgorzaty Nawalaniec oraz Donaty Kasprzyk oraz zespół "PRYMKA" pod kierunkiem Pani Izabeli Gębickiej. Zatańczyły również siostry Kozak przygotowane przez Panią Annę Zielonkę.
Podczas uroczystości uczniowie dziękowali nauczycielom za ich całoroczny trud. 
Podziękowania i najserdeczniejsze życzenia złożyła także Pani Dyrektor Bogumiła Boho przyznając wielu nauczycielom oraz pracownikom obsługi Nagrodę Dyrektora Szkoły. 
Dwóch nauczycieli otrzymało Nagrodę Burmistrza Miasta Chrzanowa, są to Pan Rafał Bugajski oraz Pan Stanisław Malczewski.
Gratulujemy!
Wszystkim nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom obsługi życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z pracy.