Szkoła Podstawowa nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Adama Mickiewicza
w Chrzanowie  

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szanowni Rodzice!

W związku z rozpoczętą kwarantanną narodową Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna w Chrzanowie podjęła działania w zakresie zapewnienia dzieciom i młodzieży pomocy psychologiczno-pedagogicznej w okresie ferii zimowych. Jest to okres szczególnie trudny, ze względu na liczne ograniczenia, w szczególności dotyczące kontaktów społecznych, w tym rówieśniczych. Zapewniamy możliwość skorzystania ze wsparcia drogą telefoniczną oraz skorzystania z indywidualnych konsultacji po ustaleniu terminu spotkania.

Telefon 506 511 792

czynny w okresie ferii zimowych:

Poniedziałek: 14.00-17.30

Wtorek: 8.00-11.30

Środa: 13.00-14.30

Czwartek: 8.00-11.30

Piątek: 8.00-11.30

Mariola Matecka

Dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Chrzanowie


 

 

Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie w ramach Konkursu Grantowego Zdalna Szkoła+  wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego otrzymała 5 laptopów z dostępem do internetu do wypożyczenia uczniom podczas zdalnego nauczania. Zostały one sfinansowane ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Wartość wsparcia dla szkoły wynosi 12 500zł.

 

Miło nam poinformować, że projekt dotyczący budowy placu zabaw przy naszej szkole w ramach Budżetu Obywatelskiego złożony przez Panią Wicedyrektor Annę Mendelę przeszedł weryfikację merytoryczną. Od 15 września będzie można głosować na nasz projekt.

Liczymy na Państwa głosy, szczegóły podamy wkrótce.

 

 

Świetlica szkolna czynna od 6:30 do 16:00.

Rodzice nie wchodzą na teren szkoły.

Uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe wchodzą i wychodzą wejściem głównym A.

 

Poniżej lista uczniów przyjętych do świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2020/2021

Lista