STOŁÓWKA W NASZEJ SZKOLE Informujemy, że od 10 września br. będzie można kupić obiady w stołówce.Firma Impresje kuchenne Pani Małgorzaty Braś będzie gotować obiady dla naszych uczniów. Więcej informacji w zakładce ORGANIZACJA SZKOŁY-STOŁÓWKA.